Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Promag

Odnotowano 98 pozycji dodanych przez Promag (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#36263 umowa na zastępstwo

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:14 w Porady

Co do wypowiedzenia umowy o zastępstwo,to zgadzam się ze jej termin wynosi 3 dni i dział w obie strony. Możesz zrobić to zarówno Ty jak i Twój pracodawca.



#36264 okulary korekcyjne

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:16 w Porady

Każdy zawód ma potencjalną ocenę ryzyka zawodowego,więc jeżeli pracownik przyjdzie z zaświadczeniem lekarskim to trudno odmówić mu okularów,które są przeciez teraz podstawą podczas pracy na komputerze:)



#36265 Piekarz uczeń młodociany

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:17 w Porady

Jeżeli dobrze rozumiem to chodzi o ucznia na praktykach,wiec najlepiej udac się do szkoły w której się uczy (domyślnie zawodowej)z tego co pamietaj to może on pracować w wymiarze 6 godzin,dokładnie jak pisze Mój Przedmówca.



#36266 praca w sobote za wolny dzien w tygodniu

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:19 w Porady

Jeżeli płacą Ci za godziny nadliczbowe ta Ty zbytnio się nie buntujesz i dobrowolnie zostajesz na nie w pracy,to wszystko powinno być w porządku. A ile wynosi Twój tygodniowy czas pracy? W oparciu o jaką umowę jesteś zatrudniony?



#36296 www.ICD.pl - Wyposażenie stanowisk pracy.

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:25 w Reklamy związane z BHP

Ja również zapraszam na stronę www.promag.com.pl gdzie znajdziecie wszystkie akcesoria oraz urządzenia do wyposażenia magazynów.



#36297 Atest - odzież BHP, artykuły BHP

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:27 w Reklamy związane z BHP

Dzięki za namiary:) Dobrze że na forum jest osobny dział dla reklamodawców,forumowicze na pewno na tym skorzystają. Odzież jak i przepisy BHP,to bardzo ważna dziedzina w codziennej pracy.



#36298 www.hsemax.pl

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:28 w Reklamy związane z BHP

Czy ktoś może korzystał z usług tej firmy? Pytam bo nigdy wcześniej o nich nie słyszałem,a oferta wydała mi się interesująca. Czekam na Wasze opinie.



#36299 Szkolenia BHP - stacjonarne i on-line

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:31 w Reklamy związane z BHP

Wiele słyszy się o takich szkoleniach on-line,jednak nie wiem czy naprawdę są takie skuteczne,jak mowa o tym w pierwszym poście. Czy sami korzystacie z tego typu szkoleń? Jak się na nie zapatrujecie?



#36300 Kursy BHP przez internet

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:32 w Reklamy związane z BHP

Podłączam się do powyższego pytania i czekam na więcej szczegółów na temat takiego szkolenia. Tutaj jest podobny wątek
http://bhp.com.pl.de...299 można sobie poczytać.



#36302 !!!!!!!!!!! TERAźNIEJSZOść I PRZY...

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:38 w Inne

Moim zdaniem najlepsze są tradycyjne kursy szkoleniowe. Wiem,że w dobie internetu wszystko załatwić można na odległość,ale to jednak nie to samo. Apropo e-szkolenia,to podsyłam wątek
http://bhp.com.pl.de...299



#36303 jak udowodnić mobbing?

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:40 w Inne

Moim zdaniem powinnaś szczerze porozmawiać ze swoim szefem i zapytać go wprost,wytłumaczyć o co chodzi. Może faktycznie poszukuje na to stanowisko tylko mężczyzny? A jesteś pewna,że ta zatrudniona osoba nie ma nawet matury?



#36305 co należy się pracownikowi

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:43 w Inne

Chodzi Ci o takie przyznanie rzeczy np w pokoju socjalnym? Myślę,że to interpretuje regulamin firmy,bo nie wiem czy jest jakiś przepis bhp,który mówił by o tym w sposób szczególny.



#36306 Koniec umowy a zwolnienie lekarskie

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:46 w Porady

Piszesz zbyt chaotycznie i niewiele mogę z tej wypowiedzi zrozumieć. Kończy Ci się umowa,a będziesz na zwolnieniu lekarskim i o co dokładnie pytasz? Sprecyzuj to i postaram się pomóc:)



#36307 odpowiedzialność zbiorowa pracowników

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:47 w Porady

Szczerze mówiąc to powinien ukarać pracowników tak aby wyrównać straty związane z kradzieżą maszyny,gdyż w takich przypadkach najbardziej podejrzani są właśnie pracownicy.



#36308 Temperatura

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:49 w Porady

Wszystko zależy jak określone jest to w przepisie wewnątrz firmy i jaki rodzaj pracy mas zna myśli. Jeżeli jesteś w delegacji,to przysługuje Ci kosztów podróży,oraz opłacenie pobytu.



#36309 Dodatek za pracę w warunkach szkodliwych

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:51 w Porady

Dokładnie jak post powyżej. Wcześniej był przepis który regulował kwestię szkodliwych warunków pracy,ale teraz możesz zapomnieć o jakimś specjalnym dodatku,nagrodzie finansowej z racji wykonywanego pracy w szkodliwych warunkach.



#36310 Dzień wolny z tytułu skierowania na badanie okresowe

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:53 w Porady

Jeżeli chodzi o prawo pracy,to oczywiście należy zwmienić pare przepisów i wyjaśnić niektóre kwestie. Ale wszystkiego bym nie usuwał,wtedy powstałby wielki chaos,a tak pracownicy mogą dochodzic swych praw.



#36334 Komputerowe systemy wspomagające zarządzaniem Bhp - Jaki?

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:16 w Porady

Witaj:) jest kilka programów komputerowych do zarządzania systemem bhp. Niestety tylko wtajemniczeni mogą się wypowiedziec,sam poszukuje nowych rozwiązań,a taki program bardzo ułatwiłby nam papierkową robotę. Korzystacie może z jakiegoś systemu? Podzielcie się swoją opinią.



#36335 żarówka....

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:19 w Porady

Głównym zatstrzeżeniem może byc tutaj jednynie przeciwskazanie ze strony lekarza,bo wkręcanie żarówki powyżej wysokosci powyżej 1m traktujemy jako prace wysokosciowe. Ale generalnie większosc pracowników ma do tego uprawnienia.



#36336 Zatrucie

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:22 w Porady

zatrucie dotyczy tylko i wyłącznie narządów wewnętrznych,nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem kiedy byłby to narząd zewnętrzny. Na karcie wypisałbym po prostu: uraz-zatrucie.



#36337 bhpowiec w szkole

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:23 w Porady

W sumie to ciekawy temat,bo z tego co wiem placówki oświatowe nie zatrudniają specjalistów z dziedziny bhp,tylko pedagodzy kończą odpwiednie kursy. Czy może jestem w błędzie? jeżeli tak to prosze o dokładne informacje.



#36338 BHP Edukacja

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:25 w Porady

Takie informacje możesz znalezc nie tylko na forum,ale ogólnie rzecz biorąc w internecie. Wystarczy skorzystac z wyszukiwarki. O ile się nie myle to był temat odnośnie bhp w szkołach.



#36339 szkolenie wstępne

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:27 w Porady

Trzeba jak najszybciej uzuepłnic braki w szkoleniu pracowników,im szybciej tym lepiej. Tym którzy mają do odbycie jeszcze 12 godzinny dodatkowy instruktaż stanowiskowy również należy przeprowadzic. Ktoś ewidentnie zaniedbał tą sprawę.



#36340 AKUMULATOROWNIE

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:30 w Porady

Czy ktoś wie czy dzrzwi do akumulatorowni muszą być drzwiami bezpieczeństwa tzn umożliwiającymi szybką ewakuację ???



Drzwi do akumlatorowni nie muszą spełniac funkcji drzwi bezpieczeństwa,umożliwiając szybką ewakuajce. Jest chyba na ten temat odpowiedni przepis.



#36341 Hałas

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:31 w Porady

To jakie sa jeszcze wątpliwości w tej sprawie? Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania:) Jeżeli wiesz coś więcej,to napisz na forum.