Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Promag

Odnotowano 98 pozycji dodanych przez Promag (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#36257 co trzeba, by prowadzić szkolenia bhp

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:05 w Porady

Czyli dokładnie tak jak mówiłem. Warto pomyśleć także o kursie dydaktycznym,wtedy będziesz miał możliwość prowadzenia szkoleń z zakresu BHP np na uczelniach. Jeżeli dobrze rozumiem to nie jesteś pracownikiem żadnego zakładu,tylko chcesz podjąć kształcenie w kierunku BHP,tak?



#36197 co trzeba, by prowadzić szkolenia bhp

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:13 w Porady

Sa specjalne szkoły,n policealne które kształca w tym kierunku, a najlepiej jeżeli mamy studia wyższe i ukończony kurs. Wtedy najłatwiej o pracę w zawodzie.



#40032 odszkodowanie szkolne pomocy

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 14:13 w Wypadki - porady, problemy

Podstawowe pytanie: czy byłeś już na powypadkowej komisji lekarskiej? Logicznie rzecz biorąc jeszcze nie,bo takie coś powinno odbyć się dopiero po zakończeniu choroby,urazu. Póki co zbieraj dokumentację medyczną,ponieważ będzie ona bardzo potrzebna. Trudno powiedzieć na jaką wysokość odszkodowania możesz liczyć,nie jestem w stanie podać konkretnych kwot.



#36259 Rozwiązanie umowy o pracę

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:09 w Porady

W powyższych przypadkach o których piszesz,wypowiedzenie umowy o pracę może nastąpić w trybie natychmiastowym,jednak należy dokładnie przeczytać umowę. Zazwyczaj pracodawca ma 2 tygodnie na to aby rozwiązać umowe,tak samo powinno być w tym przypadku.



#36307 odpowiedzialność zbiorowa pracowników

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:47 w Porady

Szczerze mówiąc to powinien ukarać pracowników tak aby wyrównać straty związane z kradzieżą maszyny,gdyż w takich przypadkach najbardziej podejrzani są właśnie pracownicy.



#39817 Zabezpieczenia antypoślizgowe

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:45 w Reklamy związane z BHP

A czym charakteryzją się takie maty antyzmęczeniowe? Szczerze mówiąc to pierwszy raz słysże takąnazwę... Możesz nam przybliżyć ich specyfikę jeżeli już korzystałaś?



#40026 Szerokość dróg transportowych

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 14:02 w Porady

Nie wiem jak to jest z kryteriami prawnymi,tutaj muszą wypowiedzieć się bardziej doświadczeni użytkownicy,ale logicznie rzecz biorąc wydaje mi się,że szerokość drogi mierzymy od osi wymalowanych pasów,ale tego nie jestem pewien na 100%. Poczekajmy na odpowiedzi kogoś bardziej obeznanego w dziedzinie transportu.



#39767 Firma Promag Zaprasza

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:03 w Reklamy związane z BHP

Promag oferuje wyposażenie magazynowe i nie tylko.

Regały magazynowe, wózki widłowe, meble metalowe, urządzenia dźwignicowe, przeładunkowe i do pakowania, to tylko niewielka część bogatej oferty handlowej naszej firmy.

Naszym Klientom oferujemy:

* fachowe doradztwo techniczne
* profesjonalny projekt
* dostawę urządzeń wraz z montażem i uruchomieniem
* zgłoszenie do UDT
* pełne wsparcie serwisowe
* przeglądy okresowe
* realizację całych projektów ciągów transportowych i systemów gospodarki magazynowej Promag

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć rozwiązanie dla niego najkorzystniejsze.

Z roku na rok poszerzamy naszą przestrzeń działania, zdobywając kolejne rynki, wprowadzające nowe produkty, rozbudowując firmę. Nieustannie dążymy do poprawy w różnych aspektach naszej działalności. Wiemy, że ta droga nigdy się nie kończy, bo zmieniają się kryteria sukcesu, a my stale podnosimy poprzeczkę wymagań względem samych siebie.



#39778 Zabezpieczenia antypoślizgowe

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:27 w Reklamy związane z BHP

Jeżeli można wiedzieć,to chciałbym zapytać o maty antypoślizgowe,jak kształtują się ich ceny?



#36199 Zezwolenie/ rejestracja suwnicy.

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:15 w Porady

Profesjonalnie działające firmy sprzedające suwnice oferują usługę zgłoszenia suwnicy do UDT w imieniu klienta albo chociaż powinny poinformować klienta, gdzie ma urządzenie zakupione zgłosić i jakie dokumenty dostarczyć.
W obecnej sytuacji musisz skontaktować się z najbliższym Urzędem Dozoru Technicznego w celu odbioru tej suwnicy, bo w przypadku suwnicy wyposażonej we wciągnik UDT musi przyjechać i dokonać odbioru w miejscu pracy urządzenia. Problem pojawia się jeżeli urządzenie nie posiada znaku CE. Wtedy UDT wymaga większej ilości dokumentów.



#39820 Stanowisko komputerowe

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:49 w Porady

Zgadzam się z powyższą opinią,normy nie są obowiązkowe i możesz ich dobrowlnie przestrzegać,jednak z doświadczenia mogę napisac że warto to robić,bo takie ustawienie monitorów czy też stanowisk komputerowych,jest po prostu wygodniejsze.



#40024 ocynkownia

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 13:56 w Porady

Jeżeli chodzi o sposoby zmniejszenia zagrożeń w ocynkowni,to mówią o tym ściśle konkretne przepisy bhp,w powyższym poście masz podanych kilka z nich. Wystarczy tylko wyszukać i przeczytać.



#40150 Higiena pracy w biurze

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 08:46 w Porady

W zasadzie to racja,teraz każdy "zabezpiecza" swoją działalność przed szkodliwym wpływem różnych substancji,lub ogólnie w obawie,że stanowiska komputerowe mogą ulec zniszczeniu na czas remontu. Proponowałbym porozmawiać z kimś kompetentnym i po prostu postarać się aby pracownicy nie odczuwali aż tak bardzo skutków remontu.



#39821 Higiena pracy w biurze

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:50 w Porady

Myślę ze na to pytaneimoże odpowiedzieć każdy: wykonywana praca jest na pewno bardziej bezpieczna niz higieniczna. Czy ktoś chciałby siedziec w upapranym biurze z oparami farby lub czegoś innego? Chyba nie.



#36346 Wozki widlowe - forum

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:41 w Inne

Jest kilka takich for,podrzucam jedno od siebie www.wozkiwidlowe.com.pl/forum mam nadzieję ze pomogłem:)



#36194 Regały paletowe

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:08 w Porady

Norma ta obowiązuje już od roku 2009.



#36256 Regały paletowe

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:02 w Porady

Jeżeli tablica jest nieczytelna,to trzeba wstawić nową,zgodnie z obowiązującą normą PN-88/M-78321,czy zrobisz to sam czy zrobi to firma która sprzedała Ci regały to nie ma większego znaczenia. Ale lepiej jest z kimś współpracować.



#36202 Toksykologia- substancje szkodliwe

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:20 w Porady

Zgadza się,substancje wchłaniane są z różna częstotliwością,ponieważ każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Zatem odpowiedź masz podaną jak na tacy.



#36265 Piekarz uczeń młodociany

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:17 w Porady

Jeżeli dobrze rozumiem to chodzi o ucznia na praktykach,wiec najlepiej udac się do szkoły w której się uczy (domyślnie zawodowej)z tego co pamietaj to może on pracować w wymiarze 6 godzin,dokładnie jak pisze Mój Przedmówca.



#36341 Hałas

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:31 w Porady

To jakie sa jeszcze wątpliwości w tej sprawie? Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania:) Jeżeli wiesz coś więcej,to napisz na forum.



#36253 Hałas

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 12:58 w Porady

W sumie to powyżej masz wszystko wyjaśnione i nic dodać nic ujać:) Może tylko tyle,że poziom a częstotliwość hałasu wyrażona w Db to różnica.



#36200 Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego kościoła

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:17 w Porady

Ciekawa i dyplomatyczna odpowiedź:) Ale tak na poważnie to instrukcje przeciwpożarową kościoła opracowuje się wewnętrznie-jak w przypadku każdej instytucji. Tylko jestem pewien ze ksieża nie uwzględniają pożaru i takowej nie posiadają.



#40023 Dokumentacja wypadkowa i zaświadczenie o stanie zdrowia

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 13:54 w Porady

Witaj na forum. Ale chodzi Ci o konkretny wygląd druku od lekarza? Szczerze mówiąc to już nie pamiętam jak on wygląda.. A czemu w ogóle o to pytasz?



#40022 Oznaczenia w języku niemieckim

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 13:53 w Wymagania bezpieczeństwa dla maszyn i urządzeń

Tutaj zgadzam się z powyższą opinią. Napewno wszelkie oznakowanie o ni3bezpieczeństwie musi być w języku polskim,natomiast same przyciski w maszynie już nie. W instrukcji musi być także ich objaśnienie w innych językach UE,napewno jest po angielsku.



#40029 PALARNIE

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 14:07 w Reklamy związane z BHP

Ciekawi mnie co forumowicze sądzą na temat takich rozwiązań,czy palarne są popularne w Waszych zakładach pracy,w firmach? Osobiście mam mieszane uczucia związane z tym tematem,podzielcie się swoim doświadczeniem.