Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Promag

Odnotowano 98 pozycji dodanych przez Promag (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#36201 Szkolenie BHP dla pracodawców

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:18 w Porady

Jak w powyższym poście,każdy pracodawca powinien przejść wstępne szkolenie z zakresu bhp.



#36254 Szkolenia bhp on-line

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 12:59 w Porady

Szczerze mówiąc to nigdy nie korzystałem z takich kursów on-line,więc nie bardzo wiem jak sprawdzają się od strony praktycznej. Wiadomo,że im mniej uczestników,tym wyższa cena za taki kurs,ale poczekajmy na opinię kogoś kto miał z tym do czynienia.



#36299 Szkolenia BHP - stacjonarne i on-line

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:31 w Reklamy związane z BHP

Wiele słyszy się o takich szkoleniach on-line,jednak nie wiem czy naprawdę są takie skuteczne,jak mowa o tym w pierwszym poście. Czy sami korzystacie z tego typu szkoleń? Jak się na nie zapatrujecie?



#40028 Szkolenia BHP

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 14:05 w Reklamy związane z BHP

Witaj na forum. Czy możesz napisać coś więcej odnośnie tych szkoleń z zakresu bhp? Gdzie są organizowane i ogólnie więcej szczegółów? Może ktoś z forumowiczów już w tym uczestniczył i wyrazi swoją opinie?



#40026 Szerokość dróg transportowych

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 14:02 w Porady

Nie wiem jak to jest z kryteriami prawnymi,tutaj muszą wypowiedzieć się bardziej doświadczeni użytkownicy,ale logicznie rzecz biorąc wydaje mi się,że szerokość drogi mierzymy od osi wymalowanych pasów,ale tego nie jestem pewien na 100%. Poczekajmy na odpowiedzi kogoś bardziej obeznanego w dziedzinie transportu.



#36193 Szczepienie przeciw boleriozie

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:06 w Porady

W odpowiedzi na Twoje pytanie można przytoczyć kilka rozporządzeń ministra zdrowia w tym temacie,ale bardzo często pracodawcy nie stosują się do zaleceń i nie wykonują szczepień ochronnych dla pracowników.



#36255 Stolarnia.

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:00 w Porady

No już wysłałem informację,prosze o odpowiedź czy doszły:)

Pozdrawiam Promag.



#36191 Stolarnia.

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:03 w Porady

Poszło na maila:) na kilku forach ogrodniczych oraz stolarskich można znaleźć ciekawe informacje na ten temat,poszukaj tam.



#39820 Stanowisko komputerowe

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:49 w Porady

Zgadzam się z powyższą opinią,normy nie są obowiązkowe i możesz ich dobrowlnie przestrzegać,jednak z doświadczenia mogę napisac że warto to robić,bo takie ustawienie monitorów czy też stanowisk komputerowych,jest po prostu wygodniejsze.



#36204 Sprzedawca - ocena ryzyka zawodowego

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:22 w Porady

Nie ma jednego gotowego wzoru,ja swój pisałem sam zgodnie z przyjętymi zasadami,forumowicze pomogli mi jedynie w nakreśleniu ogólnego planu.



#39818 Rusztowania Plettac

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:46 w Wymagania bezpieczeństwa dla maszyn i urządzeń

Jest już kilka wątków na temat rusztowań,więc polecam poczytać
http://bhp.com.pl.de...816

można dowiedziec się ciekawych informacji.



#36259 Rozwiązanie umowy o pracę

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:09 w Porady

W powyższych przypadkach o których piszesz,wypowiedzenie umowy o pracę może nastąpić w trybie natychmiastowym,jednak należy dokładnie przeczytać umowę. Zazwyczaj pracodawca ma 2 tygodnie na to aby rozwiązać umowe,tak samo powinno być w tym przypadku.



#40157 rejestracja w UP

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 08:58 w Porady

A przez jaki okres czasu pracowałaś? Od kiedy do kiedy obowiązywała umowa o pracę? Podaj więcej szczegółów mi postraam się pomóc.



#36194 Regały paletowe

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:08 w Porady

Norma ta obowiązuje już od roku 2009.



#36256 Regały paletowe

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:02 w Porady

Jeżeli tablica jest nieczytelna,to trzeba wstawić nową,zgodnie z obowiązującą normą PN-88/M-78321,czy zrobisz to sam czy zrobi to firma która sprzedała Ci regały to nie ma większego znaczenia. Ale lepiej jest z kimś współpracować.



#39812 Pytanie o uprawnienia

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:19 w Porady

Wydaje mi się,że tak ale możliwe ze podczas wydawania uprawnień coś pominęli i powinieneś to zgłosić dla świętego spokoju. Kiedy zakończyłeś kurs?



#36203 Prosba o pomoc w gromadzeniu materiałów

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:20 w Porady

Sporo materiałów na temat zagrożeń pożarowych jak i opracowania samej instrukcji możesz znaleźć na forum. Skorzystaj z wyszukiwarki:)



#40154 praktyka, staż (kraków)

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 08:53 w Ogłoszenie SZUKAM PRACY

Witam Was na forum. Przede wszystkim proponuję zajrzeć do odpowiedniego działu związanego z pracą,jest tam zakładka "szukam pracy" i przejrzeć dostępne oferty. A co do pisowni,to mimo wszystko zwracajmy na to uwagę. Jest to ważna sprawa.



#36266 praca w sobote za wolny dzien w tygodniu

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:19 w Porady

Jeżeli płacą Ci za godziny nadliczbowe ta Ty zbytnio się nie buntujesz i dobrowolnie zostajesz na nie w pracy,to wszystko powinno być w porządku. A ile wynosi Twój tygodniowy czas pracy? W oparciu o jaką umowę jesteś zatrudniony?



#36344 praca dyplomowa

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:38 w Inne

Myślę ze wiele informacji które można umieścic w swojej pracy dyplomowej,z których można skorzystac znajduje się własnie na forum,w rożnych artykułach. Wiem ze tematyka nie należy do łatwych,ale wystarczy trochę poszukac.



#36348 Ponowny uraz...??

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:51 w Wypadki - porady, problemy

To już pytanie do lekarza,czy w następstwie urazu podczas wykonywania pracy mogły nastąpic powikłania,które przyczyniły się do następnego. Na dzień dzisiejszy nikt z obecnych na forum nie jest w stanie udzielic odpowiedzi na to pytanie.



#39814 Pomóżcie, podpowiedzcie!

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:42 w Inne

Myślę że ciekawych tematów do napisania pracy dyplomowej nie brakuje wystarczy tylko trochę kreatywności i pomysłu. Na forum jest takze dział z gotowymi rozwiązaniami,może tam warto posuzkać inspiracji.



#39811 Pomozcie-poradzcie----mialem wypadek na budowie

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:17 w Wypadki - porady, problemy

Sprawa faktycznie bardzo ciekawa,szczególnie zainteresowała mnie odmowa wypłaty odszkodowania za strony PZU,uzasadnienie jakie dali w tej sprawie jest po prostu śmieszne i nic więcej. Jeżeli zaglądasz jeszcze na forum to daj znać jak to wszystko się zakończyło.



#40155 Pilnie potrzebna pomoc...

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 08:55 w Inne

Oczywiście nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na każde z tych pytań,bo niektóre mnie przerastają,ale siedząc w internecie znajdziesz odpowiedź an każde z nich. Przeszukaj najpierw to forum,a potem inne specjalistyczne z tego zakresu. Zobaczysz ze to pomoże,trzeba tylko troche wysiłku.



#36265 Piekarz uczeń młodociany

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:17 w Porady

Jeżeli dobrze rozumiem to chodzi o ucznia na praktykach,wiec najlepiej udac się do szkoły w której się uczy (domyślnie zawodowej)z tego co pamietaj to może on pracować w wymiarze 6 godzin,dokładnie jak pisze Mój Przedmówca.