Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Promag

Odnotowano 98 pozycji dodanych przez Promag (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#36200 Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego kościoła

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:17 w Porady

Ciekawa i dyplomatyczna odpowiedź:) Ale tak na poważnie to instrukcje przeciwpożarową kościoła opracowuje się wewnętrznie-jak w przypadku każdej instytucji. Tylko jestem pewien ze ksieża nie uwzględniają pożaru i takowej nie posiadają.



#36348 Ponowny uraz...??

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:51 w Wypadki - porady, problemy

To już pytanie do lekarza,czy w następstwie urazu podczas wykonywania pracy mogły nastąpic powikłania,które przyczyniły się do następnego. Na dzień dzisiejszy nikt z obecnych na forum nie jest w stanie udzielic odpowiedzi na to pytanie.



#39774 wypadek -jak zakwalifikować?

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:22 w Wypadki - porady, problemy

A jakie uzasadnienie dał ZUS? JA na jej miejscu również bym się odwołał,ponieważ w mojej ocenie był to wypadek przy pracy.



#39778 Zabezpieczenia antypoślizgowe

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:27 w Reklamy związane z BHP

Jeżeli można wiedzieć,to chciałbym zapytać o maty antypoślizgowe,jak kształtują się ich ceny?



#39817 Zabezpieczenia antypoślizgowe

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:45 w Reklamy związane z BHP

A czym charakteryzją się takie maty antyzmęczeniowe? Szczerze mówiąc to pierwszy raz słysże takąnazwę... Możesz nam przybliżyć ich specyfikę jeżeli już korzystałaś?



#40024 ocynkownia

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 13:56 w Porady

Jeżeli chodzi o sposoby zmniejszenia zagrożeń w ocynkowni,to mówią o tym ściśle konkretne przepisy bhp,w powyższym poście masz podanych kilka z nich. Wystarczy tylko wyszukać i przeczytać.



#40158 Wózki widłowe

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 09:00 w Wymagania bezpieczeństwa dla maszyn i urządzeń

Sporo informacji na ten oraz podobne tematy,możesz znaleźć w przepisach. Każdy wózek powinien być wyposażony w pasy bezpieczeństwa i to nie ulega wątpliwości. Wg mnie trzeba ich używać także w wózkach jezdniowych wysokiego składu,ale postaraj się dotrzeć do przepisów i tam sprawdź.



#36199 Zezwolenie/ rejestracja suwnicy.

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:15 w Porady

Profesjonalnie działające firmy sprzedające suwnice oferują usługę zgłoszenia suwnicy do UDT w imieniu klienta albo chociaż powinny poinformować klienta, gdzie ma urządzenie zakupione zgłosić i jakie dokumenty dostarczyć.
W obecnej sytuacji musisz skontaktować się z najbliższym Urzędem Dozoru Technicznego w celu odbioru tej suwnicy, bo w przypadku suwnicy wyposażonej we wciągnik UDT musi przyjechać i dokonać odbioru w miejscu pracy urządzenia. Problem pojawia się jeżeli urządzenie nie posiada znaku CE. Wtedy UDT wymaga większej ilości dokumentów.



#40021 Butle z tlenem w szpitalu

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 13:48 w Wymagania bezpieczeństwa dla maszyn i urządzeń

Ja mam bardzo podobne zdanie,w przypadku wymiany butli,warto mieć odpowiednie uprawnienia z tego zakresu,dlatego tutaj niezbędne byłoby przeszkolenie SIMP,to zwiększa poziom bezpieczeństwa.



#39776 Mam problem proszę o pomoc

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:26 w Wypadki - porady, problemy

Albo po prostu powiedz o tym pracodawcy,zgłoś to bezpośre4dnio jemu i niech coś zrobią z tymi gwoździami,ponieważ w ten sposób naraża się swoich pracowników na wypadek.



#39767 Firma Promag Zaprasza

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:03 w Reklamy związane z BHP

Promag oferuje wyposażenie magazynowe i nie tylko.

Regały magazynowe, wózki widłowe, meble metalowe, urządzenia dźwignicowe, przeładunkowe i do pakowania, to tylko niewielka część bogatej oferty handlowej naszej firmy.

Naszym Klientom oferujemy:

* fachowe doradztwo techniczne
* profesjonalny projekt
* dostawę urządzeń wraz z montażem i uruchomieniem
* zgłoszenie do UDT
* pełne wsparcie serwisowe
* przeglądy okresowe
* realizację całych projektów ciągów transportowych i systemów gospodarki magazynowej Promag

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć rozwiązanie dla niego najkorzystniejsze.

Z roku na rok poszerzamy naszą przestrzeń działania, zdobywając kolejne rynki, wprowadzające nowe produkty, rozbudowując firmę. Nieustannie dążymy do poprawy w różnych aspektach naszej działalności. Wiemy, że ta droga nigdy się nie kończy, bo zmieniają się kryteria sukcesu, a my stale podnosimy poprzeczkę wymagań względem samych siebie.



#40029 PALARNIE

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 14:07 w Reklamy związane z BHP

Ciekawi mnie co forumowicze sądzą na temat takich rozwiązań,czy palarne są popularne w Waszych zakładach pracy,w firmach? Osobiście mam mieszane uczucia związane z tym tematem,podzielcie się swoim doświadczeniem.



#40155 Pilnie potrzebna pomoc...

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 08:55 w Inne

Oczywiście nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na każde z tych pytań,bo niektóre mnie przerastają,ale siedząc w internecie znajdziesz odpowiedź an każde z nich. Przeszukaj najpierw to forum,a potem inne specjalistyczne z tego zakresu. Zobaczysz ze to pomoże,trzeba tylko troche wysiłku.



#36256 Regały paletowe

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:02 w Porady

Jeżeli tablica jest nieczytelna,to trzeba wstawić nową,zgodnie z obowiązującą normą PN-88/M-78321,czy zrobisz to sam czy zrobi to firma która sprzedała Ci regały to nie ma większego znaczenia. Ale lepiej jest z kimś współpracować.



#36194 Regały paletowe

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:08 w Porady

Norma ta obowiązuje już od roku 2009.



#36193 Szczepienie przeciw boleriozie

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:06 w Porady

W odpowiedzi na Twoje pytanie można przytoczyć kilka rozporządzeń ministra zdrowia w tym temacie,ale bardzo często pracodawcy nie stosują się do zaleceń i nie wykonują szczepień ochronnych dla pracowników.



#36296 www.ICD.pl - Wyposażenie stanowisk pracy.

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:25 w Reklamy związane z BHP

Ja również zapraszam na stronę www.promag.com.pl gdzie znajdziecie wszystkie akcesoria oraz urządzenia do wyposażenia magazynów.



#39814 Pomóżcie, podpowiedzcie!

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:42 w Inne

Myślę że ciekawych tematów do napisania pracy dyplomowej nie brakuje wystarczy tylko trochę kreatywności i pomysłu. Na forum jest takze dział z gotowymi rozwiązaniami,może tam warto posuzkać inspiracji.



#40147 Oświetlenie biura z niskim stropem

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 08:40 w Porady

A z jakiego oświetlenia obecnie korzystacie? Trudno nie zgodzić się z Przedmówcą odnośnie źródła światła i równowadze między oknami a jasnością pomieszczenia. Tym bardziej jeżeli jest ono zbyt niskie i już tutaj należałoby to poprawic. Jednak odpoweidnie światło może pomóc,postaraj się o to.



#36308 Temperatura

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:49 w Porady

Wszystko zależy jak określone jest to w przepisie wewnątrz firmy i jaki rodzaj pracy mas zna myśli. Jeżeli jesteś w delegacji,to przysługuje Ci kosztów podróży,oraz opłacenie pobytu.



#36299 Szkolenia BHP - stacjonarne i on-line

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:31 w Reklamy związane z BHP

Wiele słyszy się o takich szkoleniach on-line,jednak nie wiem czy naprawdę są takie skuteczne,jak mowa o tym w pierwszym poście. Czy sami korzystacie z tego typu szkoleń? Jak się na nie zapatrujecie?



#40027 łamanie przepisów BHP na lakierni

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 14:04 w Porady

Wydaje mi się ze w tym przypadku potrzebny byłby kompleksowy zestaw badań,lub po prostu udanie się do lekarza medycyny pracy i dowiedzieć się jakie zagrożenie dla zdrowia niesie za sobą taka praca. A czy próbowaliście rozmawiać an ten temat z pracodawcą?



#40023 Dokumentacja wypadkowa i zaświadczenie o stanie zdrowia

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 13:54 w Porady

Witaj na forum. Ale chodzi Ci o konkretny wygląd druku od lekarza? Szczerze mówiąc to już nie pamiętam jak on wygląda.. A czemu w ogóle o to pytasz?



#36297 Atest - odzież BHP, artykuły BHP

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:27 w Reklamy związane z BHP

Dzięki za namiary:) Dobrze że na forum jest osobny dział dla reklamodawców,forumowicze na pewno na tym skorzystają. Odzież jak i przepisy BHP,to bardzo ważna dziedzina w codziennej pracy.



#39821 Higiena pracy w biurze

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:50 w Porady

Myślę ze na to pytaneimoże odpowiedzieć każdy: wykonywana praca jest na pewno bardziej bezpieczna niz higieniczna. Czy ktoś chciałby siedziec w upapranym biurze z oparami farby lub czegoś innego? Chyba nie.