Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Pako

Odnotowano 15 pozycji dodanych przez Pako (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 28-kwietnia 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#40603 JAK ZOSTAĆ BHP-owcem ?

Napisano przez Pako w 28 listopada 2011 - 18:43 w Inne

Dzień dobry, mając własną firmę sp. z o.o. oraz tytuł technika BHP mogę szkolić wlasnych pracowników oraz czy mogę przeprowadzac szkolenia w innych firmach?
Jakie warunki musze spełnić pomijając już nowy wpis do PKD. Bardzo porszę o info. Pozdrawiam


Witam.
- ale to nie ten dział !!
Pozdr,,,



#40560 Poszukuje praktyk/stażu w dziale BHP Warszawa

Napisano przez Pako w 26 października 2011 - 16:48 w Ogłoszenie SZUKAM PRACY

Witam,

Ukończyłam studia podyplomowe BHP i poszukuje bezpłatnych praktyk/stażu w dziale BHP na terenie Warszawy w celu zdobycia doświadczenia. Czy może ktoś miły podpowiedziec mi jaka firma z chęcia przyjmuje praktykantów? Z gory dziekuje za wszelkie informacje.

pozdrawiam


Witam.
a szkoda , że w Warszawie

praktyki /płatna/ ??!!!

A ja jestem miły i dlatego piszę .
:rolleyes:


chcesz to pisz : dyscyplina bhb



#40558 Butle z tlenem w szpitalu

Napisano przez Pako w 26 października 2011 - 15:54 w Wymagania bezpieczeństwa dla maszyn i urządzeń

W Twoim przypadku napewno zwiększa to bezpieczeństwo osób z Tobą współpracujących
Zgodzisz się napewno



#40557 Instrukcja bhp dla pacowników remontowo-budowlanych

Napisano przez Pako w 26 października 2011 - 15:49 w Gotowe rozwiazania

Witam !! czy ma ktos opracowana instrukcje dla pracowników remontowo - budowlanych. wykonujacych prace remontowo-budowlanych np.:(szalowanie fundamentów , ścian , malowanie elementów budowlanych , murowanie , tynkowanie , okładanie ścian-glazurowanie , ocieplanie ścian , prace transportowe , wymiana okien , instalowanie armatury , prace rozbiórkowe, montaż zbrojenia , roboty ziemne - wykopy itp

Mam inne istrukcje opracowane które moge udostępnić.

Pozdrawiam
meil: gagaaga@interia.pl

Witam
- a napisz jakie instrukcje potrzebujesz ??
- a resztę się opracowuje na stanowisku pracy ???



#40556 Szkolenia BHP - stacjonarne i on-line

Napisano przez Pako w 26 października 2011 - 15:38 w Reklamy związane z BHP

Witam. Jeżeli interesują Państwa szkolenia BHP warto zapoznać się z ofertą firmy SCGG (www.scgg.pl). Korzystałem z ich usług już kilka razy i nie miałem żadnych zastrzeżeń - szkolenia są prowadzone w ciekawy sposób, więc w końcu moi pracownicy na nich nie zasypiali :) W tym roku zdecydowałem się na mały eksperyment i postawiłem na szkolenia on-line (trzeba w końcu iść z duchem czasu), które spotkały się z dość dużym entuzjazmem pracowników, a mi pozwoliły zaoszczędzić prawie 700 zł.



Witam.
Proszę wysłać ofertę
//ciekawy jestem jaka cena //
= wszystko opiszę



#40555 Wypadek emeryta na budowie.

Napisano przez Pako w 26 października 2011 - 15:33 w Porady

Witam . Mój dziadek pracował na budowie remontując dachy. Spadł z drabiny i doznał poważnych urazów w grę wchodzi trwałe kalectwo na razie leży w śpiączce . Nie miał umowy o pracę . Umowa była jedynie słowna . Czy może teraz uzyskać odszkodowanie od właściciela budowy?. Niestety spadł z drabiny która była jego własnością był też pod wpływem alkoholu. Może jednak należy mu się odszkodowanie jako emerytowi ?. Dziękuję za pomoc.




- nie ma możliwości uzyskania odszkodowania



#40554 HACCP!!

Napisano przez Pako w 26 października 2011 - 15:23 w Porady

Czy ma może ktoś dostęp lub adres strony gdzie można się zapoznać z wszystkimi instrukcjami które są potrzebne przed wdrożeniem HCCP??


Jeśli się interesujesz Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg ISO 22000/HACCP
to służę pomocą
//ps , kłania się szkolenie w procedurach wdrażania systemu HACCP //
- to nie jest szablon do wypełniania
/nie ma gotowców typu Sanepid mi zatwierdził lub t.p./
wdrażasz system HACCP - sam tzn. Komisja ds. Haccp
jak zapewnie ja powołałeś // = ma swój plan //



#40529 Dzień Pracownika Służby BHP

Napisano przez Pako w 19 września 2011 - 17:39 w Inne

19 września

Dzień pracownika służby BHP


wszystkiego najlepszego życzy

Pako



#40461 Pomieszczenie z kserokopiarką

Napisano przez Pako w 01 sierpnia 2011 - 18:25 w Gotowe rozwiazania

Witam .
A ja napisze instrukcje bhp kserokopiarki
może coś - przerobisz ??? :rolleyes:



#40412 brak zdolnosci do pracy -badanie okresowe i nie tylko

Napisano przez Pako w 05 lipca 2011 - 17:50 w Gotowe rozwiązania

Proponuje zamknąć temat
:rolleyes:



#40399 BHP w przemyśle odzieżowym.

Napisano przez Pako w 21 czerwca 2011 - 16:00 w Porady

Od niedawna mam zaszczyt prowadzić usługi BHP w przemysle odzieżowym - produkcja konfekcji damskiej. Niestety nie miałem nigdy styczności z tą branżą i dlatego proszę kolezanki i kolegów po fachu, aby podały/ podali namiary na przepisy dotyczące tej gałęzi przemysłu. Pozdrawiam.

Witam.
A jeśli prowadziłeś usługi w innych działach to juz masz praktykę ,
a odzieżówka to bardzo fajny i przystępny temat
a,,, zapomniałem uważaj na igły ,
są ostre
/maszyny - instrukcje obsługi,
badania profilaktyczne itd./
a juz nie zapomnij o ORZ !!!



#40375 udar - wypadek?

Napisano przez Pako w 06 czerwca 2011 - 15:57 w Wypadki - porady, problemy

Witam,
Mam prośbę o pomoc w związku z następującą sytuacją: pracownik w drodze do pracy zasłabł, został zabrany do szpitala i stwierdzono wylew. Obecnie jest na l4, ja zaczynam mieć wątpliwości, czy to zdarzenie można uznać za wypadek, czy nie.
Proszę o podpowiedzi, jeśli ja podałam za mało informacji - dopowiem :)

- Witam.
czyli wypadek w drodze z domu do pracy / procedury jak w zaistniałym zdarzeniu ; karta wypadku itp./



#40088 Szkolenia dla mechanika samochodowego- praca zaliczeniowa

Napisano przez Pako w 29 kwietnia 2011 - 16:24 w Gotowe rozwiazania

Witam mam do napisania prace zaliczeniowa , której przedmiotem jest opracowanie programu szkolenia wstepnego, okresowego, stanowiskowego dla mechanika samochodowego. Nie mogę znaleźć materiałów, liczę na waszą pomoc!!!!

A jeśli można : uczysz się w technikum bhp
- pracę zaliczeniową masz napisać na kiedy ??
- napisz
- wyśle materiały :rolleyes:



#40087 pytanie o kwalifikacje służby bhp

Napisano przez Pako w 29 kwietnia 2011 - 16:19 w Nowe przepisy BHP

Proszę o wyjaśnienie co mam zrobic:
- dwa lata temu pracodawca powierzył mi obowiazki bhp obok innej pracy, ze względu na małą ilość zatrudnionych nie miał obowiązku tworzyć komórki bhp,
- jest jednak pewne "ale", pracownik pełniący taką funkcję powinien mieć odpowiednie przeszkolenie dla służb bhp,
- dla mnie było to jasne, dla pracodawcy nie bardzo, wciąż brakowało pieniędzy na ten cel,
- teraz weszły (tzn. od 1 lipca) nowe przepisy w sprawie kwalifikacji.....
- pracodawca teraz już dojrzał aby wysłać mnie na doszkalanie,
Proszę odpowiedzieć, czy w zaistniałej sytuacji, aby zajmować się bhp muszę iść na studia o kierunku .... a może wystarczy szkoła policealna i tytuł technik bhp :roll:

:?:

szacunek całkowity ,ale nie ten dział kolega wybrał !!!



#36321 żarówka....

Napisano przez Pako w 21 grudnia 2010 - 19:24 w Porady

Mam pytanie czy każdy pracownik może wkręcić żarówkę w pracy w przypadku kiedy musi wyjśc powyżej 1 m????

Tak , jeśli ma uprawnienia i nie ma przeciwskazań do pracy na wysokości