Skocz do zawartości

szkoła bhp ????

238 odpowiedzi w tym temacie

#61 Krzysztof K

Krzysztof K

Absolwent

• Super Moderator
  • 662 postów

Napisano 09 październik 2008 - 09:30

Pewnie zależy to od miejsca zamieszkania ale podam to o którym wiem:
W Stegnie Gdańskiej w terminie od 23.10.2008 do 25.10.2008 roku.
twojebhp@gmail.com

#62 mirellka1

mirellka1

Absolwent

• Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 13 październik 2008 - 07:49

Pewnie zależy to od miejsca zamieszkania ale podam to o którym wiem:
W Stegnie Gdańskiej w terminie od 23.10.2008 do 25.10.2008 roku.

Dzięki ale to zdecydowanie za daleko na pewno mnie tam nie wyślą. Mieszkam w Raciborzu woj. śląskie więc interesują mnie okolice bliżej.

#63 gość_Gość_*

gość_Gość_*
  • Goście

Napisano 05 listopad 2008 - 16:13

a może tak z innej beczki, czy warto studiować bhp? myślę o podyplomówce z bhp na wyższej szkole bezpieczeństwa w Poznaniu i tak się zastanawiam czy warto... :rolleyes:

#64 misi

misi
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 listopad 2008 - 19:16

Witam, zastanawiam sie nad zmianą kwalifikacji zawodowych. Zastanawiam się nad studiami podyplomowymi z zakresu BHP. Czy zna ktoś może opinie na temat Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu?Czy warto wydawać pieniądze na te studia?Interesują mnie również opinie o tego typu szkołach w Kielcach? Z góry dziękuję za informacje

#65 gość_Gość_*

gość_Gość_*
  • Goście

Napisano 10 luty 2009 - 20:44

a ja mam pytanie. czy trzeba kończyć studia? wystarczyłaby mi szkoła policealna abo pracować jako inspektor bhp? studiuję obecnie, jednak nigdy nie byłam aż tak dobra z matematyki, więc nie widzę za bardzo trwającej sesji.... uczę się dalej, nie poddam sie do samego końca, jednak wolałabym mieć już przygotowane koło ratunkowe. czy szkoła policealna by wystarczyła?

#66 Krzysztof K

Krzysztof K

Absolwent

• Super Moderator
  • 662 postów

Napisano 11 luty 2009 - 08:20

a ja mam pytanie. czy trzeba kończyć studia? wystarczyłaby mi szkoła policealna abo pracować jako inspektor bhp? studiuję obecnie, jednak nigdy nie byłam aż tak dobra z matematyki, więc nie widzę za bardzo trwającej sesji.... uczę się dalej, nie poddam sie do samego końca, jednak wolałabym mieć już przygotowane koło ratunkowe. czy szkoła policealna by wystarczyła?

Dz.U.97.109.704. w sprawie służby bhp.
Dz.U.04.246.2468. zmieniające rozporządzenie w sprawie służby bhp
Dz.U.05.117.986. zmieniające rozporządzenie w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.
twojebhp@gmail.com

#67 gość_gość_marlena_*_*

gość_gość_marlena_*_*
  • Goście

Napisano 18 luty 2009 - 01:16

Witam
Mam pytanie dotyczące doświadczenia zwaodowego, posiadam dyplom inżyniera w zawodzie BHP oraz tytuł technika bhp i chciałabym pracowac w tym zawodzie moze ktoś udzieli mi jakiś konkretnych informacji jak zdobyc doświadczenie, wszystkie moje CV zostały oddalone ze względu na brak doświadczenia. W mediach pojawia się wiele ofert pracy w działach BHP ale wszystkie wymagają doświadczenia.
Pochodze z rejonu Śląska (Katowice) bede wdzięczna za wszelkiego rodzaju info

#68 antek13

antek13
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2009 - 19:30

Witam
Szukam podyplomowej studiow BHP we Wrocławiu lub w Dolnośląskim. Najlepiej jakbym mogła zacząc jesze w tym semestrze od marca.

#69 gość_aniula2891_*

gość_aniula2891_*
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 21:00

Witam, a tak z innej beczki:P co trzeba zdawać na maturze aby dostac sie na Inzyniera BHP?

#70 gość_gość_Maniek_*_*

gość_gość_Maniek_*_*
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 14:18

W Katowicach do WSZOP obowiązuje kolejność zgłoszeń. Jak zdasz maturę bez względu na to z jakich przedmiotów możesz rozpoczać studia

#71 Namled

Namled
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 02 czerwiec 2009 - 12:38

Witam, a tak z innej beczki:P co trzeba zdawać na maturze aby dostac sie na Inzyniera BHP?

Wszystko na co masz ochotę
wspieram i popieram: Nauszniki, buty, bata

#72 barbarabb

barbarabb
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 07 czerwiec 2009 - 21:20

Od października 2009 w Gliwicach otwieramy Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.
Będą studia licencjackie na kierunku BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE -początkowo dwie specjalności:
- Bezpieczeństwo i higiena pracy
- Bezpieczeństwo osób obiektów i mienia.
Pełne info: http://www.wsb.net.pl/major_bn.php.
Pytania: zabrze@wsb.net.pl.

Zapraszam, jeśli kogoś z Państwa to interesuje :)
Barbara Batko
WSB w Poznaniu

#73 gość_Gość_*

gość_Gość_*
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2009 - 00:08

Ja, obecnie kończę studia podyplomowe na polibudzie w Gliwicach z tego co mi wiadomo są tam także studia inż. i mgr o tym kierunku. Dokładnie studia te odbywają sie na wydziale Górnictwa i Geologii,i są o specjalności "Bezpieczeństwo i higiena pracy – inżynieria i zarządzanie bezpieczeństwem oraz ocena i redukcja ryzyka zawodowego". Polecam ta uczelnie jeśli wiedział bym o niej za raz po szkole średniej na pewno poszedł bym tam. Zajęcie prowadzi prof. Krzemień przy współudziale pracowników PIP, WUG, CSRG. Zajęcie nie są monotematyczne tzn nie obrazują tylko górnictwa jak wskazywał by kierunek na którym sie odbywają. Jeśli miał by ktoś więcej pytań proszę bezpośrednio na meila lub tutaj odpowiem.

Ja mam pytań kilka na temat studiów podyplomowych z zakresu BHP na polibudzie w Gliwicach.Jestem z wykształcenia humanistką ale nigdy nie miałam okazji pracowąc w Polsce. Po kilku latach mieszkania w Niemczech wracam do Polski i chciałabym pracować w BHP. Stąd moje pytanie,czy nie wyśmieją mnie jak się pojawię na Politechnice Gliwickiej i powiem im, że chciałabym studiować na kierunku "Bezpieczeństwo i higiena pracy – inżynieria i zarządzanie bezpieczeństwem oraz ocena i redukcja ryzyka zawodowego".Chodzi o to czy te studia nie są czasem skierowane wyłącznie do osób po uczelniach technicznych?Byłabym wdzięczna za jakieś wskazówki

#74 gość_piotr_*

gość_piotr_*
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 20:02

Witam
Jestem bhapowcem w szkole i jak się okazuje oprócz kursu który BHP skończyłem kilka lat temu muszę teraz skończyć podyplomówkę. Mam pytanie czy ktoś zna dobrą podyplomówkę w W-wie, Lublinie Białymstoku lub Radomiu. chodzi mi o zdobycie wiedzy potrzebnej w szkole nie zamierzam być bhpowcem w zakładzie produkcyjnym i oczywiście atrakcyjnej cenowo.

#75 Promag

Promag

Absolwent

• Użytkownicy
  • 111 postów

Napisano 12 kwiecień 2011 - 14:11

A jakie stanowisko obecnie zajmujesz? Rozumiem,ze masz normalnie odbyty staż,tak? Myślę że jeżeli chodzi o wybór dobrej szkoły,to największe szanse masz na to w stolicy i tutaj polecam czegoś poszukać.
Regały magazynowe, wózki widłowe, wózki paletowe, meble metalowe, urządzenia dźwignicowe, przeładunkowe i do pakowania, to tylko część bogatej oferty handlowej PROMAG S.A.

#76 licu

licu
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2011 - 09:13

Polecam Wyższą Szkołe Bezpieczeństwa oddziały mają w Poznaniu, Gliwicach, Gdańsku studia stacjonarne niestacjonarne, podaje strone www.wsb.net.pl studia licencjackie 3 letnie mila atmosfera świetni ludzie mili wykładowcy sam jeszcze jestem tam studentem na śląsku

#77 gość_Paweł_*

gość_Paweł_*
  • Goście

Napisano 15 listopad 2011 - 15:54

Mam pytanie na temat szkoły BHP Ekspert i jej studia podyplomowe. Chciałem iść na podyplomówkę na AGH w Krakowie ale wolne terminy mają dopiero na 2013 rok, więc postanowiłem poszukać innej szkoły.
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat jakości kształcenia tej firmy?

#78 mariuszs

mariuszs
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • Numer GG: 5847210

Napisano 30 sierpień 2012 - 15:24

Mam pytanie - jakie wg. was są; najlepsze szkoły z BHP we Wrocławiu?
czy to nie ma w zasadzie znaczenia?

#79 Megowiec

Megowiec
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 11:11

Studia BHP w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Studia inżynierskie - specjalność http://wsb.edu.pl/za...i,817.html,1073

Studia magisterskie - specjalność http://wsb.edu.pl/za...z,831.html,1799

Studia podyplomowe http://www.wsb.edu.p...3,853.html,1120

#80 plumtone

plumtone
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 15:38

Jaką szkołę w zachodio-pomorskim możecie polecić? Jest w ogóle jakaś godna uwagi?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych