Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Promag

Odnotowano 98 pozycji dodanych przez Promag (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#36302 !!!!!!!!!!! TERAźNIEJSZOść I PRZY...

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:38 w Inne

Moim zdaniem najlepsze są tradycyjne kursy szkoleniowe. Wiem,że w dobie internetu wszystko załatwić można na odległość,ale to jednak nie to samo. Apropo e-szkolenia,to podsyłam wątek
http://bhp.com.pl.de...299



#36343 Aktywne Dni BHP 14-15.10

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:35 w Porady

Niestety nie miałem okazji uczetsniczyc w aktywnych dniach bhp,a mooze zdasz nam relacje z ich przebiegu? Czy w ogóle opłaca sie organizowac coś takiego?



#36340 AKUMULATOROWNIE

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:30 w Porady

Czy ktoś wie czy dzrzwi do akumulatorowni muszą być drzwiami bezpieczeństwa tzn umożliwiającymi szybką ewakuację ???



Drzwi do akumlatorowni nie muszą spełniac funkcji drzwi bezpieczeństwa,umożliwiając szybką ewakuajce. Jest chyba na ten temat odpowiedni przepis.



#36297 Atest - odzież BHP, artykuły BHP

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:27 w Reklamy związane z BHP

Dzięki za namiary:) Dobrze że na forum jest osobny dział dla reklamodawców,forumowicze na pewno na tym skorzystają. Odzież jak i przepisy BHP,to bardzo ważna dziedzina w codziennej pracy.



#36338 BHP Edukacja

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:25 w Porady

Takie informacje możesz znalezc nie tylko na forum,ale ogólnie rzecz biorąc w internecie. Wystarczy skorzystac z wyszukiwarki. O ile się nie myle to był temat odnośnie bhp w szkołach.



#36337 bhpowiec w szkole

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:23 w Porady

W sumie to ciekawy temat,bo z tego co wiem placówki oświatowe nie zatrudniają specjalistów z dziedziny bhp,tylko pedagodzy kończą odpwiednie kursy. Czy może jestem w błędzie? jeżeli tak to prosze o dokładne informacje.



#39822 bhpowiec w szkole

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:51 w Porady

A czy nie reguluje tego kodeks lub rozporządzenie ministra edukacji? Bo jeżeli nie,to wszystko zależy od dyrektora szkoły w któej ma byc zatrudniony specjalista bhp.



#40021 Butle z tlenem w szpitalu

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 13:48 w Wymagania bezpieczeństwa dla maszyn i urządzeń

Ja mam bardzo podobne zdanie,w przypadku wymiany butli,warto mieć odpowiednie uprawnienia z tego zakresu,dlatego tutaj niezbędne byłoby przeszkolenie SIMP,to zwiększa poziom bezpieczeństwa.



#36305 co należy się pracownikowi

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:43 w Inne

Chodzi Ci o takie przyznanie rzeczy np w pokoju socjalnym? Myślę,że to interpretuje regulamin firmy,bo nie wiem czy jest jakiś przepis bhp,który mówił by o tym w sposób szczególny.



#36257 co trzeba, by prowadzić szkolenia bhp

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:05 w Porady

Czyli dokładnie tak jak mówiłem. Warto pomyśleć także o kursie dydaktycznym,wtedy będziesz miał możliwość prowadzenia szkoleń z zakresu BHP np na uczelniach. Jeżeli dobrze rozumiem to nie jesteś pracownikiem żadnego zakładu,tylko chcesz podjąć kształcenie w kierunku BHP,tak?



#36197 co trzeba, by prowadzić szkolenia bhp

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:13 w Porady

Sa specjalne szkoły,n policealne które kształca w tym kierunku, a najlepiej jeżeli mamy studia wyższe i ukończony kurs. Wtedy najłatwiej o pracę w zawodzie.



#36261 Czas pracy

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:12 w Porady

Teoretycznie racja,czas pracy liczony jest od momentu kiedy pracownik jest do dyspozycji pracodawca,w tym również przygotowanie narzędzi itd. Ale w praktyce bywa tak,ze pracodawca liczy sobie czas pracy od momentu stawienia się w miejscu pracy,docelowo na budowie.



#36309 Dodatek za pracę w warunkach szkodliwych

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:51 w Porady

Dokładnie jak post powyżej. Wcześniej był przepis który regulował kwestię szkodliwych warunków pracy,ale teraz możesz zapomnieć o jakimś specjalnym dodatku,nagrodzie finansowej z racji wykonywanego pracy w szkodliwych warunkach.



#40023 Dokumentacja wypadkowa i zaświadczenie o stanie zdrowia

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 13:54 w Porady

Witaj na forum. Ale chodzi Ci o konkretny wygląd druku od lekarza? Szczerze mówiąc to już nie pamiętam jak on wygląda.. A czemu w ogóle o to pytasz?



#36310 Dzień wolny z tytułu skierowania na badanie okresowe

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:53 w Porady

Jeżeli chodzi o prawo pracy,to oczywiście należy zwmienić pare przepisów i wyjaśnić niektóre kwestie. Ale wszystkiego bym nie usuwał,wtedy powstałby wielki chaos,a tak pracownicy mogą dochodzic swych praw.



#36190 Ekwiwalent za odziez robocza oraz srodki czystosci [ pilne ]

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:01 w Porady

i tak w zasadzie powinno być,pracodawca powinien wypłacać należności za używanie własnej odzieży do pracy,inaczej sprawa wygląda jeżeli jest to odzież firmowa. A czy to że masz alergie na pylice jest udowodnione zaświadczeniem lekarskim które możesz okazać pracodawcy?



#39767 Firma Promag Zaprasza

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:03 w Reklamy związane z BHP

Promag oferuje wyposażenie magazynowe i nie tylko.

Regały magazynowe, wózki widłowe, meble metalowe, urządzenia dźwignicowe, przeładunkowe i do pakowania, to tylko niewielka część bogatej oferty handlowej naszej firmy.

Naszym Klientom oferujemy:

* fachowe doradztwo techniczne
* profesjonalny projekt
* dostawę urządzeń wraz z montażem i uruchomieniem
* zgłoszenie do UDT
* pełne wsparcie serwisowe
* przeglądy okresowe
* realizację całych projektów ciągów transportowych i systemów gospodarki magazynowej Promag

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć rozwiązanie dla niego najkorzystniejsze.

Z roku na rok poszerzamy naszą przestrzeń działania, zdobywając kolejne rynki, wprowadzające nowe produkty, rozbudowując firmę. Nieustannie dążymy do poprawy w różnych aspektach naszej działalności. Wiemy, że ta droga nigdy się nie kończy, bo zmieniają się kryteria sukcesu, a my stale podnosimy poprzeczkę wymagań względem samych siebie.



#36258 Górny brzeg monitora - czy koniecznie musi znajdować się na poziomie oczu?

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:07 w Porady

Również mogę sie zgodzić. Początkowo możemy tego nie odczuć,dopiero za jakiś czas może stopniowo występować ból pleców,co później odbija się na stare lata,wiec warto ustawic prawidłowo odległość jak i poziom względem monitora.



#36192 Górny brzeg monitora - czy koniecznie musi znajdować się na poziomie oczu?

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:05 w Porady

Według zaleceń odległość użytkownika od ekranu monitora komputerowego powinna wynosić ok. 70 cm (min. 40-50 cm). Górny brzeg ekranu powinien być nieco poniżej poziomu oczu, a w żadnym wypadku powyżej tego poziomu.



#36253 Hałas

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 12:58 w Porady

W sumie to powyżej masz wszystko wyjaśnione i nic dodać nic ujać:) Może tylko tyle,że poziom a częstotliwość hałasu wyrażona w Db to różnica.



#36341 Hałas

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:31 w Porady

To jakie sa jeszcze wątpliwości w tej sprawie? Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania:) Jeżeli wiesz coś więcej,to napisz na forum.



#40150 Higiena pracy w biurze

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 08:46 w Porady

W zasadzie to racja,teraz każdy "zabezpiecza" swoją działalność przed szkodliwym wpływem różnych substancji,lub ogólnie w obawie,że stanowiska komputerowe mogą ulec zniszczeniu na czas remontu. Proponowałbym porozmawiać z kimś kompetentnym i po prostu postarać się aby pracownicy nie odczuwali aż tak bardzo skutków remontu.



#39821 Higiena pracy w biurze

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:50 w Porady

Myślę ze na to pytaneimoże odpowiedzieć każdy: wykonywana praca jest na pewno bardziej bezpieczna niz higieniczna. Czy ktoś chciałby siedziec w upapranym biurze z oparami farby lub czegoś innego? Chyba nie.



#36200 Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego kościoła

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:17 w Porady

Ciekawa i dyplomatyczna odpowiedź:) Ale tak na poważnie to instrukcje przeciwpożarową kościoła opracowuje się wewnętrznie-jak w przypadku każdej instytucji. Tylko jestem pewien ze ksieża nie uwzględniają pożaru i takowej nie posiadają.



#36303 jak udowodnić mobbing?

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:40 w Inne

Moim zdaniem powinnaś szczerze porozmawiać ze swoim szefem i zapytać go wprost,wytłumaczyć o co chodzi. Może faktycznie poszukuje na to stanowisko tylko mężczyzny? A jesteś pewna,że ta zatrudniona osoba nie ma nawet matury?