Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Promag

Odnotowano 98 pozycji dodanych przez Promag (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 18-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#40031 szkoła bhp ????

Napisano przez Promag w 12 kwietnia 2011 - 14:11 w OPINIE - o szkolach i wyższych uczelniach ze specjalnościa BHP

A jakie stanowisko obecnie zajmujesz? Rozumiem,ze masz normalnie odbyty staż,tak? Myślę że jeżeli chodzi o wybór dobrej szkoły,to największe szanse masz na to w stolicy i tutaj polecam czegoś poszukać.



#36195 Szkolenie okresowe dla służb bhp - kto pokrywa koszty?

Napisano przez Promag w 22 września 2010 - 19:10 w Porady

Jeżeli jesteśmy zatrudnieni na etacie jak specjalista bhp,to mamy prawo domagać się zwrotu kosztów szkolenia przez pracodawcę,natomiast jeżeli działamy na własna rękę to nie mamy prawa egzekwować tego od nikogo.



#39771 Zdanie odrębne-protokół powypadkowy

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:18 w Wypadki - porady, problemy

A czy taki protokół nie powinien znajdować się np w miejscu Twojej pracy? zależy także o jakim wypadku i rodzaju mówimy. Nie wiem czy komuś uda sie znaleźć taki wydruk w internecie.



#39811 Pomozcie-poradzcie----mialem wypadek na budowie

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:17 w Wypadki - porady, problemy

Sprawa faktycznie bardzo ciekawa,szczególnie zainteresowała mnie odmowa wypłaty odszkodowania za strony PZU,uzasadnienie jakie dali w tej sprawie jest po prostu śmieszne i nic więcej. Jeżeli zaglądasz jeszcze na forum to daj znać jak to wszystko się zakończyło.



#36349 odszkodowania szkolne

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:58 w Wypadki - porady, problemy

Cześć.
Złamałem obojczyk na zajęciach szkolnych, czy wie ktos w jakich granicach moze byc kwota odszkodowania?
Z góry dziękuję ;)
Pozdrawiam



Na dzień dzisiejszy nie da się tego okreslic,musisz poczekac ile % uszczerbku na zdrowiu przyzna Ci komisja lekarska.



#40154 praktyka, staż (kraków)

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 08:53 w Ogłoszenie SZUKAM PRACY

Witam Was na forum. Przede wszystkim proponuję zajrzeć do odpowiedniego działu związanego z pracą,jest tam zakładka "szukam pracy" i przejrzeć dostępne oferty. A co do pisowni,to mimo wszystko zwracajmy na to uwagę. Jest to ważna sprawa.



#39770 Legalny BHPowiec

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:17 w Porady

Zgadza się,jeżeli jesteś jedynym pracownikiem bhp w zakładzie,to wokół Ciebie będzie tworzona ta komórka. A jaki ogólnie masz staż w zawodzie?



#40148 Legalny BHPowiec

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 08:42 w Porady

Ale o ukończonym kursie pedagogicznym mówisz wtedy,kiedy specjalista bhp ma pracować z młodzieżą lub ogólnie przekazywać wiedze. Inaczej nie jest on wymagany,chyba że nowe przepisy mówią co innego. Warto doprecyzować tą sprawę.



#36310 Dzień wolny z tytułu skierowania na badanie okresowe

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:53 w Porady

Jeżeli chodzi o prawo pracy,to oczywiście należy zwmienić pare przepisów i wyjaśnić niektóre kwestie. Ale wszystkiego bym nie usuwał,wtedy powstałby wielki chaos,a tak pracownicy mogą dochodzic swych praw.



#36303 jak udowodnić mobbing?

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:40 w Inne

Moim zdaniem powinnaś szczerze porozmawiać ze swoim szefem i zapytać go wprost,wytłumaczyć o co chodzi. Może faktycznie poszukuje na to stanowisko tylko mężczyzny? A jesteś pewna,że ta zatrudniona osoba nie ma nawet matury?



#40155 Pilnie potrzebna pomoc...

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 08:55 w Inne

Oczywiście nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na każde z tych pytań,bo niektóre mnie przerastają,ale siedząc w internecie znajdziesz odpowiedź an każde z nich. Przeszukaj najpierw to forum,a potem inne specjalistyczne z tego zakresu. Zobaczysz ze to pomoże,trzeba tylko troche wysiłku.



#39772 Nagana za skręconą nogę

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:19 w Wypadki - porady, problemy

Ale przecież jest to wypadek na terenie zakładu pracy,wiec nie bardzo rozumiem za co mógłbyś otrzymać taką naganę. A czy uzasadnili to w jakiś sposób? Podaj więcej szczegółów.



#39775 WYPADEK W PRACY OPERACJE OKA

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:25 w Wypadki - porady, problemy

Nie załamuj się,.tylko myśl pozytywnie. Przede wszystkim skompletuj całą dokumentację medyczna,przebieg historii choroby itd. Złóż wszystkie dokumenty d ZUS-u,możesz poprosić także o opinie na temat zdolności do wykonywania Twojej obecnej pracy innego lekarza,wcale nie musi to być ten znajomy pracodawcy.



#36340 AKUMULATOROWNIE

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:30 w Porady

Czy ktoś wie czy dzrzwi do akumulatorowni muszą być drzwiami bezpieczeństwa tzn umożliwiającymi szybką ewakuację ???



Drzwi do akumlatorowni nie muszą spełniac funkcji drzwi bezpieczeństwa,umożliwiając szybką ewakuajce. Jest chyba na ten temat odpowiedni przepis.



#36263 umowa na zastępstwo

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:14 w Porady

Co do wypowiedzenia umowy o zastępstwo,to zgadzam się ze jej termin wynosi 3 dni i dział w obie strony. Możesz zrobić to zarówno Ty jak i Twój pracodawca.



#39814 Pomóżcie, podpowiedzcie!

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:42 w Inne

Myślę że ciekawych tematów do napisania pracy dyplomowej nie brakuje wystarczy tylko trochę kreatywności i pomysłu. Na forum jest takze dział z gotowymi rozwiązaniami,może tam warto posuzkać inspiracji.



#36306 Koniec umowy a zwolnienie lekarskie

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:46 w Porady

Piszesz zbyt chaotycznie i niewiele mogę z tej wypowiedzi zrozumieć. Kończy Ci się umowa,a będziesz na zwolnieniu lekarskim i o co dokładnie pytasz? Sprecyzuj to i postaram się pomóc:)



#36302 !!!!!!!!!!! TERAźNIEJSZOść I PRZY...

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:38 w Inne

Moim zdaniem najlepsze są tradycyjne kursy szkoleniowe. Wiem,że w dobie internetu wszystko załatwić można na odległość,ale to jednak nie to samo. Apropo e-szkolenia,to podsyłam wątek
http://bhp.com.pl.de...299



#40156 Kursy BHP przez internet

Napisano przez Promag w 11 maja 2011 - 08:56 w Reklamy związane z BHP

Bardzo dobrze że zabrałeś głos w tej sprawie,widać że masz większe doświadczenie z tego zakresu. Teraz także widze jak przepisy nie poszły z duchem czasu i tutaj jest właśnie pewien kruczek który każdy może wykorzystać. To faktycznie pewne niebezpieczeństwo,na które trzeba zwrócić uwagę.



#39776 Mam problem proszę o pomoc

Napisano przez Promag w 07 lutego 2011 - 15:26 w Wypadki - porady, problemy

Albo po prostu powiedz o tym pracodawcy,zgłoś to bezpośre4dnio jemu i niech coś zrobią z tymi gwoździami,ponieważ w ten sposób naraża się swoich pracowników na wypadek.



#36300 Kursy BHP przez internet

Napisano przez Promag w 04 grudnia 2010 - 11:32 w Reklamy związane z BHP

Podłączam się do powyższego pytania i czekam na więcej szczegółów na temat takiego szkolenia. Tutaj jest podobny wątek
http://bhp.com.pl.de...299 można sobie poczytać.



#39813 okulary korekcyjne

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:23 w Porady

Racja,właśnie o tym pisałem. Tylko na podstawie powyższego zaświadczenia od lekarza pracownik może ubiegać się o refundację kosztów zakupu okularów. W zasadzie to coraz częściej spotykamy się z takimi przypadkami.




#36264 okulary korekcyjne

Napisano przez Promag w 04 listopada 2010 - 13:16 w Porady

Każdy zawód ma potencjalną ocenę ryzyka zawodowego,więc jeżeli pracownik przyjdzie z zaświadczeniem lekarskim to trudno odmówić mu okularów,które są przeciez teraz podstawą podczas pracy na komputerze:)



#39822 bhpowiec w szkole

Napisano przez Promag w 07 marca 2011 - 14:51 w Porady

A czy nie reguluje tego kodeks lub rozporządzenie ministra edukacji? Bo jeżeli nie,to wszystko zależy od dyrektora szkoły w któej ma byc zatrudniony specjalista bhp.



#36337 bhpowiec w szkole

Napisano przez Promag w 07 stycznia 2011 - 14:23 w Porady

W sumie to ciekawy temat,bo z tego co wiem placówki oświatowe nie zatrudniają specjalistów z dziedziny bhp,tylko pedagodzy kończą odpwiednie kursy. Czy może jestem w błędzie? jeżeli tak to prosze o dokładne informacje.